O nás

TiskarnaOnline.cz je dceřiným projektem moderní, rychle se rozvíjející online tiskárny s 20-letými zkušenostmi s tiskem a tiskovými službami.

Tiskárna se neustále rozvíjí a investuje do modernizace strojového vybavení. V tiskárně pracuje 130 zaměstnanců a vlastní výrobní objekty tiskárny, které mají rozlohu 5.500m2.

 

 

Projekt - TiskarnaOnline.cz byl vyvinut na základě požadavků a potřeb moderního trhuv oblasti tisku a tiskových služeb. 

 

TiskarnaOnline.cz je dostupná 24hodin denně/7 dní v týdnu, pro kohokoliv a kdekoliv, kde je internetové připojení, jak pro malé firmy, tak pro velké společnosti, reklamní agentury a malé tiskárny.

TiskarnaOnline.cz je rychlá, kvalitní, efektivní a ekonomická za výhodné ceny.

TiskarnaOnline.cz je moderní a efektivní nástroj pro Vaší společnost k zajišťení všech tiskovin ve vysoké kvalitě za velice atraktivní ceny

 


Sami se můžete ihned u každého produktu přesvědčit, jaký bude termín dodání a jaká bude vaše konečná cena, včetně dodání na vámi určenou adresu.


 

Partnerský program - TiskarnaOnline.cz také nabízí partnerský program pro malé tiskárny, reklamní agentury, creative studia. 

Individuální ceny - nabízíme individuální cenové nabídky pro nestandardní zakázky - materiály, tvary, rozměry a velké objemy. Pokud budete mít požadavek, který vám nenabízí systém TiskarnaOnline.cz, prosím kontaktujte naše oddělení individuální kalkulace na e-mail: info@tiskarnaonline.cz.

Grafické zpracování - když nemáte vytvořeny grafické návrhy pro vaše tiskoviny, rádi Vám je, dle vašich představ, navrhneme a připravíme pro tisk. 

 


Dále vám nabízíme služby sesterské společnosti A8 REKLAMA, která se zabývá výrobou reklamních předmětů, dovozem komponentů a LED technologií pro reklamu. Více info na: www.a8reklama.cz.

 


Naše strojové vybavení: 

 

2x KOMORI LITHRONE S40 - 5 barev + lak, formát B1
2x KOMORI LITHRONE S40 - 4 barvy + lak, formát B1

2x SCREEN PLATERITE 8100 i SCREEN PLATERITE 8800Z